| Bogdan_MoTanu_1989 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un gps dar nu stiu ce sa aleg dintre NAVON N675 si EVOLIO Hi-Speed Plus IGO primo? Il voi folosi doar in tara. Dau funda cine-mi da si pareri pro si contra!

Răspuns Câştigător
| BSwwatch a răspuns:

Eu unu ti-as recomanda EVOLIO,nu am eu, dar in toamna am facut o excursie prin tara cu masina unui prieten, si la el am vazut ca avea EVOLIO, chiar precis, porocesor puternic si calculeaza rapid rutele!

| Bogdan_MoTanu_1989 explică (pentru BSwwatch):

Si tot la EVOLIO ma gandeam, am citit mult despre el si am vazut multe video si pare ca e simplu si rapid. merci mult pentru sfat

1 răspuns: