| JusTPauL a întrebat:

Vreau sa-mi mai scot un rand de numere rosii la masina. Am inscris masina pe numele mamei, se poate sa scot eu numere rosii, daca merg cu actele? sau trebuie sa mearga ea sa le scoata?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru obtinerea numerelor va trebui sa mearga mama ta ori sa-ti faca o procura speciala, la un notar public, prin care sa te imputerniceasca expresa pentru inmatricularea provizorie.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa mearga proprietarul, sau iti face tie imputernicire