| Malvina24 a întrebat:

Vreau si eu site-uri unde se pot face chestionare pentru scoala de soferi(categoria B) cat mai multe daca se poate! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| alina_3921 a răspuns:

Http://www.drpciv.ro/info-portal/changeLanguage.do?lang=ro cel mai bun site pentru chiestionare. eu am facut pe el si mia folosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine faci aici http://www.drpciv.ro/info-portal/changeLanguage.do?lang=ro. Sunt chestionarele oficiale, merge doar cu internet explorer. Spor la invatat si bafta la examen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa intru pe chestionar drpciv dar nu pot