| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul asta rochii?
http://declub.ro/rochii/
in poze par dragute dar imi par cam mici preturile.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt ok preturile. Rochii in genul acela poti gasi si-n magazine tot la preturi asemanatoare. Probabil nu prea au cautare si incearca sa atraga cu preturi mici. Ai putea incerca, pare un site ok.

| RebeleGirl a răspuns:

Buna! Am comandat eu de pe site si am fost placut surprinsa! Material de calitate, pozele de pe site sunt reale, iti recomand cu incredere acest site.nu vei fi dezamagita! Ai de ales dintre o multime de modele la preturi accesibile! Profita de asta! happy