| AgainandAgain a întrebat:

A cumparat cineva extensii de la Sahara Magazine
http://www.extensii.com/
Daca da sunt bune pls funda

6 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

Foarte bune

| SorinaU a răspuns:

Extensiile de la sahara sunt foarte bune.am comandat si eu in octombrie si le am si acum in stare foarte buna, desi le-am coafat in variate feluri, cu placa, ondulator, etc...va recomand cu incredere.se vede calitatea si ca e par natural...

| biabiab a răspuns:

Dap mi-am cumparat eu si sincera sa fiu chiar sunt bune...eu mi-am luat un set de 12 piese si sunt destul de dese arata ft bine...mi le-am si vopsit si nu s-au deteriorat deloc!

| biabiab a răspuns (pentru biabiab):

Dar la Angelic studio si-a pus cineva extensii cu microring? sunt ok?

| Ana_Maria_Siminescu_1989 a răspuns:

Deci cum sunt? sa imi iau?

| veronicatrif a răspuns:

EXTENSII SAHARA SUNT CEA MAI MARE TEAPAAAAAA!
NU ITI CUMPARA! am comandat de la ei si mi-au trimis cu totul altceva! par sintetic de cea mai proasta calitate, alta culoare si cea mai mica lungime desi am comandat de 70 de cm! Ai grija!