| TotEu21 a întrebat:

A folosit cineva aceasta crema? Ce parere aveti? E buna de ceva? Dupa cat timp dispar cosurile? Multumesc.
Http://farmaciaverde.util21.ro/produse/1192_11920.jpg

2 răspunsuri:
| ÎngerCretin a răspuns:

Depinde de stadiu. Dacă e avansat (adică cu bubiţe roşii destul de mari) va trebui să iei antibiotice (pastile). Ar trebui să te duci la dermatolog. Nu încerca creme în special pentru acnee doar pentru că par de încredere, că e colorat sau ţi l-a recomandat cineva.La Suceava este o policlinică privată. Acolo este un dermatolog foarte experimentat de aproximativ 35-40 ani. Policlinică bethesda. 80 ron parcă era consultaţia. Ea ştie absolut tot în domeniul acesta. În fine. du-te la dermatolog. Noi nu-ţi putem garanta dispariţia acneei.

| andrei1237 a răspuns:

A folosit-o sora mea! Este o crema foarte buna.Cosurile dispar cam in jur de 2-3 saptamani.