| ylakiztenurb a întrebat:

A folosit cineva crema glyco a pentru semnele ramase de la acnee?

3 răspunsuri:
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Nu iti recomand creme industriale pentru asa ceva...mai bine foloseste tinctura sau crema de galbenele.E ieftina, buna si naturala.O gasesti la plafar happy bafta!

| ylakiztenurb explică (pentru LoveeMakeup9):

De ce nu imi recomanzi? ...am incercat crema de galbenele si nu a functionatsad

| LoveeMakeup9 a răspuns (pentru ylakiztenurb):

Nu iti recomand pentru ca nu sunt naturale si iti pot face mai mult rau tenului decat bine.Ai putea folosi gelul de curatare de la Avene doar ca este cam scump, costa 50 de lei si nu iti pot garanta ca o sa te ajute.Iti pot recomanda masca cu miere care functioneaza, de asemenea destul de bine...