| Buican_Narcisa_2000 a întrebat:

A folosit cineva produsul "Eco Slim"? Stiti daca are rezultate?

Răspuns Câştigător
| AncutaM a răspuns:

Buna Narcisa. Oamenii zic ca-i cam teapa :)
Uite aici niste discutii si pareri: http://www.medsontheweb.com/pastile-de-slabit/1691/pareri-eco-slim-forum/

Problema e ca majoritatea au cumparat siropul ala si au asteptat sa slabeasca cu el fara sa faca nimic. Asteptau minuni :)

Din descriere si compozitie, Eco Slim pare un produs promitator, insa daca nu tii dieta sunt slabe sanse sa obtii rezultate.