| aiurea231223 a întrebat:

A folosit cineva un Ondulator Remington S8670, 5 accesorii, ceramic, negru? Ce puteti sa imi spuneti de el? E bun de ceva? Care este parerea voastra despre acest produs?

Răspuns Câştigător
| biabibi09 a răspuns:

Eu am uscator de par de la Remington si e foarte bun idk, am avut si ondulator da nu modelu' asta tot cu 5 accesorii, ceramic si e foarte foarte bun+ca sunt de calitate si nu se strica

1 răspuns:
| Ioana24D a răspuns:

Am avut asa ceva dar acum mi-am cumparat ceva si mai bun : http://www.visage.ro/ondulator-par-babyliss-pro-32mm.html