| andrutzic a întrebat:

Buna as vrea sa imi cumpar un set de ondulator de Craciun si am gasit pe acestea doua:
http://www.emag.ro/......EV2X7BBBM/

si

http://www.altex.ro/......teza-negru

Care este mai bun? Pe care l-ati achizitiona?
Din punctul meu de vedere o data m-ar incanta cel de la eMAG ca are mai multe accesorii, dar la calitate cel de la altex.
Multumesc! Fundita.

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Buna, eu as alege trusa REMINGTON, este mai de calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primul [trusa rowenta ] si sunt chiar foarte multumita de toate, acum alegerea e a ta, dar ti-l recomand cu toata increderea.

| Hieer a răspuns:

Eu una as cumpara ondulatorul de la altex.happy e mai bun si chiar nu conteaza ca ala de la eMAG are mai multe accesori. Daca intr-o luna ala de la eMAG se strica...nu te vei gandi ca ai facut o prostie si ca mai bine il luai pela de la Altex?

| Tommitza a răspuns:

Buna! Eu am setul de la Remington si nu e bun deloc. Toate se incalzesc foarte greu si ard parul. Eu de Craciun m-am decis la placa de indreptat si ondulat http://ro.remington-europe.com/......6500.html. Dar intre cele doua produse, nu iti spun sa il alegi pe cel de la altex, caci nu stiu cum va fi, dar iti spun sa nu iei setul de la eMAG. Mie imi vine sa-l arunc pe fereastra!

| andrutzic explică (pentru Tommitza):

Daca o lom asa toate placile si ondulatoarele ard parulbig grin.

| Tommitza a răspuns (pentru andrutzic):

Sunt constienta de asta. Iti spuneam doar ca acel set e naspa din punctul meu de vedere si ca sunt alte produse mult mai bune. Dar este parul tau, decizia ta.winking