Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva vopsea de par fara amoniac? Tine mult? E buna? Nu conteaza neaparat firma, doar vreau sa stiu daca e buna si daca e mai scumpa decat cea cu amoniac, pentru ca nu mai pot folosi vopseaua cu amoniac, am o problema capilara.

Multumesc pentru raspunsuri!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e scumpa dar sincer eu nu am vazut sa ma tina mai mult ca celelalte vopsele

| ammona a răspuns:

Eu iti recomand ce folosesc si eu de vreo 2 ani, gasesti aici www.pisica-neagra.ro - eu am dormit cu ea pe cap si nu s-a intamplat nimic...se comporta ca o masca de par si este din plante din cate am inteles.

| Kasia a răspuns:

E buna dar curge imediat din par.

Răspuns utilizator avertizat