| tanya_6755 a întrebat:

A incercat cineva DuoSlim-suplimente alimentare pentru slabit?

18 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Da nu sunt bune de nimic, te safatuiesc sa consulti medicul nutritiomis si sa fac mult miscare si o alimentatie echilibrata si far carbogazoase

| antoanetaD a răspuns:

Eu l-am comnadat astazi si au livrare GRATUITA in luna aprilie! Ce super, super, super!

| antoanetaD a răspuns:

Mi-au livrat in dimineata asta produsul, pe prospect nu sunt efecte adverse, ceea ce ma incanta. Catalina poti sa-mi spui cat ai slabit si in cat timp? As vrea sa incep de maine happy

| antoanetaD a răspuns:

Am dat deja 3 kg laughing Functioneazaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| antoanetaD a răspuns:

Da, deja 3 kg...azi am fost la shopping si mi-am luat hainute cu un numar mai mic decat port acum...ca sa fiu si mai motivata!

| catalinab25uf a răspuns:

Am ezitat la inceput sa iau DuoSlim pentru ca am luat foarte multe produse inainte si nu au avut niciun efect. Daca vrei sa duci o dieta cap-coada si sa slabesti sanatos, DuoSlim te ajuta foarte mult.Eu le recomand! O zi frumoasa!

| catalinab25uf a răspuns:

A, ce ma bucur, chiar vroiam sa mai iau o cutie pentru a continua.

| catalinab25uf a răspuns:

Antoaneta, eu am slabit la primul tratament 6 kg, nu este foarte mult, se vede foarte bine la haine si nici nu m-am chinuit cu foamea sau cu poftele. Eu ma simt excelent. Mi-am luat si cel de-al doilea tratament, ca doar vine vara, nu? happy
La tine cum e?

| catalinab25uf a răspuns:

Felicitari Antoaneta, ma bucur din suflet, am inceput si eu de ieri, sunt cam invidioasa pe tine.deja 3 kg?

| ramoram a răspuns:

Eu folosesc duoslim de 3 saptamani si am dat jos 4 kilograme, dar nu am tinut nici un regim si nici sport nu am facut. vreau sa imi mai iau pentru o luna, dar ma bag si la dieta ca vreau sa slabesc mai mult happy

| hmsdac a răspuns:

Eu l-am comandat totusi si am inceput sa iau si merge. Am slabit deja 3 kg. Bine, dar merg si la sala.

| nico2334 a răspuns:

E bun produsul, am tot citit pe forumuri despre el, numai de bine de la cei care l-au incercat.

| tzonaka a răspuns:

Si eu l-am incercat si este un produs bun. Am slabit in 42 de zile de cura, 9 kilograme si mi-a modelat corpul foarte frumos. Am tinut si regim alimentar pe baza de salate si supe. de la mine are un vot!

| ileanaS a răspuns:

Da, eu am slabit foarte bine cu acest produs. El nu te slabeste ci te ajuta sa sa-ti stapanesti poftele, iar capsulele pentru noapte iti regleaza digestia. eugem35, de ce spui ca nu sunt bune? Le-ai incercat?

| adelutzaAnton a răspuns:

Buna fetele,
Vad pe aici numai pareri bune depre DuoSlim, puteti sa-mi spuneti de unde il pot cumnpara si cat costa?

| gineex a răspuns:

Eu am slabit cu duoslim 7 kilograme in 21 de zile, cat tine cura. e foarte bun!

| riggaaa a răspuns:

Si eu am folosit duoslim. cura de 21 de zile si am slabit vreo 6 kilograme. mai mult decat atat, sa stii ca e foarte bun in eliminarea toxinelor din organism.

| fatuma222 a răspuns:

Am slabit cu duoslim in 21 de zile 5 kilograme, am intrat acum in a doua luna de tratament. e foarte bun!