| dedfgv a întrebat:

A incercat cineva fondul de ten http://www.produsecosmetice.ro/images/products/l_moussen iveafonddeten3.jpg? ce grad de acoperire are? ce parere aveti despre el?

3 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Acopera bine cosurile si petele de pe fata, dar vezi sa iei aceeasi nuanta ca si tenul tau. happy

| T30D0RA a răspuns:

La mine in oras e un magazin Dm, de acolo l-am luat. Poate gasesti si in mall-uri.

| monstereye a răspuns:

Am incercat e foarte bun si nici mcar nu se cunoaste ca ai fond de ten daca te dai cu grija si uniform si nici nu iti face cosuri dupa ce il dai jos (cum patesc eu cu alte chestii ieftine si proaste) Sper ca iti place si tie cum sta pentru ca mie imi place