| ElisaMariaStefii a întrebat:

Ce parere aveţi despre fondul de ten de la Bourjois Healty Mix, are acoperire buna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru acoperire buna,cel mai bun de la Burjois este Flower Perfection, il am eu si este mai bun decat Healty mix, dupa parerea mea.
Majoritatea fondurilor de ten de la Burjois sunt foarte bune, deci daca nu ai probleme cu cosurile poti sa folosesti si healty mix.
Flower Perfection imbunatateste si calitatea pielii in timp, dupa utilizari repetate.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta poze after and before
http://i.ytimg.com/vi/Z59PWH-TJdI/maxresdefault.jpg

deci are acoperire buna. :)