| pynnk a întrebat:

A incercat cineva zynerit? este bun?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu aveam mari probleme cu acneea si l-am folosit cam 3 luni, am urmat cu atentie indicatiile si de atunci nu mai am cosuri.Dar ce a mers la mine poate nu da aceleasi rezultate si in cazul tau, macar poti incerca.

| Loora a răspuns:

Stiu pe cineva care a incercat. Nu am observat nici o imbunatatire!

| violetajustme a răspuns:

Eu am folosit zineryt prima data in tratarea acneei, iar dupa 2 luni numai avea nimic pe fata. si asta a ramas asa timp de 1 an de zile. in momentu de fata inca folosesc zineryt si este foarte bun pentru cosuri, atat pentru pete cat si pentru punctele negre, Dar rezultatul apare in timp! eu zic sa incerci brevoxyl, zineryt, erifluid...

| Alsodrfegnha a răspuns:

Da si este foarte bun, doar ca rezultatele apar in timp. Incearca si vei vedea.

| MrMihnea a răspuns:

L`am incercat 2 luni, e degeaba, nu-l incerca.