| PartyLoll a întrebat:

A luat cineva pastile ASPASIA pentru par? Sunt bune?

Răspuns Câştigător
| MyDiana a răspuns:

-Da si cred ca au trecut 2 saptamani de cand iau cate o pastiluta Aspasia in fiecare zi si sunt extrem de fericita ca am crezut-o pe cuvant pe farmacista care mi-a recomandat aceste suplimente impotriva caderii parului. Cum am incercat tot ce se putea incerca, mi-am spus ca n-am nimic de pierdut daca dau 20 lei pe o cutie cu 40 de pastilute + un aparat de masaj capilar cadou.
Parul meu cadea in cantitati impresionante si eram la un pas de depresie, iar al meu concubin, de o criza de nervi pentru ca parul meu era peste tot.
De fiecare data cand il spalam, blocam scurgerea dusului, iar cand il uscam, trebuia sa dau cu aspiratorul neaparat pentru ca era plin de par pe covor. Nu mai aveam somn noaptea la gandul ca voi cheli in scurt timp. Chiar ma gandeam cum de mai am par in cap la cat de mult imi cade in fiecare zi.
Vazusem reclame pentru Aspasia, dar nu am crezut o iota din mesajul transmis pana cand nu au trecut cateva zile de cand luam pastilele si am vazut ca s-a diminuat considerabil cantitatea de par cazuta la spalare, uscare, pieptanare.
Dupa o saptamana deja numarat pe degetele de la o mana firele de par din dus, la uscare cadeau asa, de bun simt, cateva fire, iar perna mea nu avea nici macar un fir, indiferent cat de zbuciumat as fi avut somnulhappy
Voi urma tratamentul pana la terminarea cutiei si voi intreba la Plafar daca este permis sa incep alta pentru ca n-as vrea sa-mi mai lipseasca niciodata din casa pastilutele acestea verzi cu miros de mancare pentru cateilaughing

-Fundaa?

| PartyLoll explică (pentru MyDiana):

Dar ti-a si crescut? Stralucire?

| MyDiana a răspuns (pentru PartyLoll):

-Da mi sa ingrosat foarte tare, si ere foarte fin, sraluceste si nici nu se roade!

3 răspunsuri:
| Dary2001 a răspuns:

Sa stii ce e bun si pentru unghii