| andreearotaruiuliana a întrebat:

A mai comandat cineva după site-ul www.fashion-24.ro? Am văzut rochii frumoase la preturi bune, dar as vrea sa știu pareri de la cineva care a mai cumparat? Aștept păreri!

2 răspunsuri:
| PaulCred a răspuns:

Salut! Sora mea si-a cumparat o rochie foarte draguta de pe acel site, acum aproximativ 3 luni si o are si acum, deci e de calitate buna(sora mea nu pastreaza deloc hainele, adica nu are grija de ele, deci ma mir cum de are rochia si acum.In final iti recomand site-ul cu incredere happy. Bafta!

| alinabaciu a răspuns:

Rochii asemanatoare ca pe fashion-24 gasesti si pe acest site >> http://rochiidesearascurte.com/categorie/rochii-scurte-ieftine/. Sunt chiar dragute, la preturi bune si de calitate foarte ok