| Dessy a întrebat:

A comandat cineva haine sau alceva dupa site-ul www.alibaba.com? Am gasit o multime de haine foarte frumoase la preturi parca prea mici ca sa fie adevarate. Stiti daca site-ul este de incredere? astept pareri atat pro cat si contra. Va multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| szsz4 a răspuns:

Salut! Eu n'am incredere sa comad de pe site'uri, fiindca nu am deloc incredere.Eu de imi cumpar ceva imi cumpar direct sau imi comada prietenii de la Avon dar nu pe internet...PwP:*