| anonim_4396 a întrebat:

A vazut cineva in Romania sau online o esarfa asemanatoare cu cea a lui Chuck Bass din Gossip Girl? Eu am gasit doar modelul original care e 175 $ si nu mi-o po permite. As vrea o varianta mai iesftina daca ati vazut. Mersi mult. Dau funda si voturi.

1 răspuns:
| justsmk a răspuns:

Ed Westwick ( Chuck Bass ) poarta mai multe esarfe in seriale...In rest nu cred ca vei gasi ceva mai ieftin, imi pare rau. Chiar daca nu ti-am fost de foarte mare folos...bafta!