| anonim_4396 a întrebat:

A venit vara. Mare piscina alea alea costum de baie, aici e problema. Eu sunt slaba. Am 1.73m 51kg și sâni destul de mici(79-80cm) fetelor dați-mi și mie modele de costume de baie care sa îmi mărească optic bustul sau nu știu, sa îmi stea cât de cât bine. Mulțumesc.

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Fetele care vor sa isi puna in valoare bustul sau care sunt nemultumite ca au sanii mici, ar trebui sa aleaga un costum de baie care sa atraga atentia spre acea parte a corpului. De preferat ar fi sa alegi un costum de baie deux pieces care sa aiba sutienul mai colorat decat slipul. Anul acesta se poarta costumele de baie deux pieces din care sutienul si slipul nu mai sunt identice ca imprimeu. Multe modele au sutienul cu push-up, care la fel e o alegere buna, chiar daca sutienul se va usca mai greu. Sutienele ornate cu volanase sau alte aplicatii sunt de asemena potrivite pentru cele cu sanii mai mici. Uite si acest site util:

http://www.121.ro/......ie-p5.html

Sutienele triunghi prinse dupa gat sau cele push-up sunt perfecte pentru fetele cu bust mic. Cu cat sanii sunt mai mici, cu atat mai mic trebuie sa fie triunghiul. Poti sa-ti iei si o bustiera dar nu o sa te bronzezi uniform! Poarta imprimeuri :flori, buline, dungi verticale sau orizontale.

http://www.empower.ro/......-ideal-ii/

In speranta ca ti-am fost de folos,

Malvina.

| Ad3lyna_8426 a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc sa iti iei un costum de baie cu burete mare! Astefel iti va mari sanii! Culoarea poate fi oricare!

| capricc a răspuns:

Cea mai buna alegere in acest caz sunt... costumele de baie cu top cu franjuri Uite aici modele http://www.capricciosa.ro/......nspiratie/ Sau color blocking : alb in zona sanilor sa mareasca, negru talie si zona slipilor alba, in caz ca e costum intreg. Succes insa sa il si gasesti in Ro :(