| Onnn971229 a întrebat:

Aș vrea să mă vopsesc combinând doua nuanțe de vopsea de păr diferite : blond cenușiu( Închis) de la Loncolor + o nuanță de mov. Ce credeți că o să iasă? Merită să încerc?

1 răspuns:
| Ađrian90 a răspuns:

Nu ştiu ce să zic. Dacă nu ai nici o problemă să se uite oamenii la tine, e ok. Adică ai văzut şi tu cum se uită oamenii la fetele cu păr verde, mov, roz. Atât timp cât nu ai probleme să se uite oamenii un pic ciudat la tine, e ok.