| Xavi0699 a întrebat:

Acest ceas este pentru femei sau barbati? https://www.avon.ro/......nt-la-apa/

Răspuns Câştigător
| timeOUT a răspuns:

Pentru oricine, atata timp cat este dat cadou happy

19 răspunsuri:
| L?ris? a răspuns:

Este rezistent la apa.

| Blamely a răspuns:

E unisex, merge și la femei și la bărbați.

| SabinaQueen a răspuns:

Pai culoarea arata ca de barbati, dar scrie pentru femei. Greseala de scriere, e pentru barbati.

| iCappy a răspuns (pentru SabinaQueen):

Nu le ai cu ceasurile tongue

| SabinaQueen a răspuns (pentru iCappy):

De parca tu te pricepi.

| iCappy a răspuns (pentru SabinaQueen):

Pai din ce ai raspuns tu, chiar chiar ma pricep mai bine ca tine.

| SabinaQueen a răspuns (pentru iCappy):

Du-te la scoala si invata sa scrii sau i-a o carte de gramatica si da-ti cu ea in cap!

| iCappy a răspuns (pentru SabinaQueen):

,,da-ti'' Cred ca vad nivelul tau de literatura.

| SabinaQueen a răspuns (pentru iCappy):

Stii ceva, n-are rost sa vorbesc cu oameni asa ca tine. Te las in lumea ta plina de nimic si daca vrei sa ti-o faci interesanta nu te mai comporta ca un tampit.

| iCappy a răspuns (pentru SabinaQueen):

Eu ma comport ca un tampit? Vai draga, nu eu sunt cel care a dat un raspuns tampit la intrebarea aceasta.
De fapt stii ceva?
Vezi ca e tarziu, mama ta stie ca esti treaza la ora asta?

| SabinaQueen a răspuns (pentru iCappy):

Cum am zis, nu are rost sa vorbesc cu oamenii asa ca tine. Si nu te mai crede o diva, ca nu esti.

| iCappy a răspuns (pentru SabinaQueen):

Reformulez: Nu ti-e somnik?
Eu din prima nu ti-am vb urat am zis doar ca nu le ai cu ceasurile, nu vad o dilema asa mare.
Dar daca tu faci din tantar armasar atunci e numai trebuie ta.

| SabinaQueen a răspuns (pentru iCappy):

Si eu am zis ca ar trebui sa inveti sa scrii corect si vad ca tu faci mare chestie din asta.

| AtsukoKure a răspuns:

Pentru crocodili.

| HaLoGeNNN a răspuns:

E pentru EXTRAterestrii. Uite aici cate informatii care te vor lumina (la propriu)
http://www.tpu.ro/......unt-extra/

| iCappy a răspuns:

Este unisex adica si pentru femei, dar si pentru barbati.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Pentru caini. Eu il am pe roz.

| Radeas1 a răspuns:

Pentru hemafrodiţi.

| Xavi0699 explică:

Bai deci e de femei nu?