| Dany_Armeanca_1985 a întrebat:

Acum 1 săptămână a fost la mare di m-am bronzat prea mult. Cum scap mai repede de bronz?

Răspuns Câştigător
| deliqventa13 a răspuns:

Sunt mai multe metode prin care poti sa scapi de bronz astfel ca iti poti cumpara un gel de dus exfoliant si iti vei masa zonele bronzate cu acel gel. Mai poti folosi pentru indepartarea bronzului si ulei de bebelus si apoi te poti sterge cu un prosop mai aspru. Lotiunea demachianta este de asemenea eficienta si poate sa scoata petele de bronz nedorite. Mai poti folosi si zeama de lamaie astfel ca iti vei masa corpul cu zeama de lamaie si apoi dupa ce vei clati cu apa calda vei vedea ca bronzul deja incepe sa dispara. Repetand aceste procedee zilnic sau saptamanal in timp vei scapa de bronz.
Funda? big grin

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Te speli mai des.

| Hieer a răspuns:

laughing Nu poți face ceva în legatură cu asta. În timp o să se ducă.

| 德尼莎 a răspuns:

De bronz nu te poti scapa decat in timp dar daca ai arsuri foloseste iaurit daca nu crema de la Nivea sau chiar unt de shea ajuta foarte mult. bye-bye ^^