| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am facut gaura normala in ureche pentru a-mi face flesh. Doresc sa stiu cu aproximatie cat timp trebuie sa tin cercelul medicinal pana sa incep sa largesc gaura? Banuiesc ca trebuie sa se vindece cateva zile.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Cel puţin două săptămâni. Indicat e să-l ţii o lună, dar nu cred că rezişti tu atât. Între timp, dezinfectează cu apă oxigenată şi dă-te cu cremă de gălbenele. Ajută la vindecare. Am mai postat odată răspunsul ăsta, nu înţeleg de ce nu apare. site idiot.

| zackshadow a răspuns (pentru AikkoxD):

Multumesc. Ai dreptate, nu rezist o luna. Sunt nerabdator sa-mi fac flesh-ul si nu vreau sa arat ca un cocalar cu cercelu' asta.

1 răspuns: