| Lolavergy a întrebat:

Ajtutati-ma!, am si eu o problema si as vrea sa ma sfatuiti, vorbesc cu un baiat pe care il plac mult de ceva timp, dupa faptul cum vorbeste cu mine ma place si el, ne cunoastem de mai demult eu fiind prima lui dragoste si el amea, nu niam vazut de 2ani si am inceput sa comunicam de cam jumatate de an, insa inca niciodata nu niam mai revazut, imi propune dar nu realizeaza... Ce sa fac? as vrea sa mentionez ca e tare alintat de atentia fetelor!

6 răspunsuri:
| anaanitaa a răspuns:

Daca inca va iubitzi.winking faceti tot possibilul pentru a fii impreunawinking

| Balooonasseeee a răspuns:

Daca el nu Vrea sa va vedeti ...Cred ca re pe altasad
Sau...

POate k chiar nu are cum sa va vedeti.
cerei intr-o zi cand este acasa sa va vedeti. daca esti sigura k nu are nici o treaba si te ia k abureli imi pare rau dar nu cred ca mai mergesad Sti ce se spune despre relatiile la distanta

FUndabatting eyelashes?

| Bianca145 a răspuns:

Asteapta-l pe el sa faca iar primul pas. aceasta poveste este asemanatoare ca a mea.Eu eram la scoala si vb cu, colegul de banca de un baiat si i-am spus ca imi place de el chiar daca nu am vb cu el niciodata si i-a spus ca il plac si mi-a spus ca si el ma place si am ajuns sa fim impreuna dupa aia ne-am despartit si acum el are pe altcineva si mie nu-mi mai place de el dar nu ma simt bine cand sta cu aia
Funda plsss

| maryamaryamarya a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat o sa lupte pentru tine iar daca nu te iubeste atunci imi pare rau pentru draga!
funda?

| viceollaro a răspuns:

Lola ...ati mai fost impreuna de crezi ca esti prima lui dragoste si el a ta? eu zic sa mai astepti putin si incearca sa fi putin indiferenta sa iti dai seama cat de mult te doreste...incearca sa vezi daca umbla dupa tine si atunci iti vei da seama daca te vrea sau nu! bafta

| madutapapusa a răspuns (pentru viceollaro):

Daca va iubiti trebuie sa luptati sa ramaneti impreuna!