| nikolettta a întrebat:

AJUTOR! Am vrut sa ma pensez singura si m-am ales cu un gol in spranceana stanga.Nu am creion sau alte de astea si trebuie sa ajung imediat la o intalnire.CE SA FAC?
FUNDA
URGENT

Răspuns Câştigător
| chocoholic a răspuns:

Daca nu ai creion incearca cu un fard maro apropiat de nuanta sprancenelor!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Marker negru... permanent

| LikeARollingStone a răspuns:

Cobori jos frumusel si iti iei creion. Ce-i asa greu?

| daniellle a răspuns:

Încearcă să îţi dai bretonul într-o parte, pe partea stângă. Dacă ai placă, poţi să îl îndrepţi puţin şi sigur va sta mai pe faţă.
Iar după întâlnire dă o fugă la cel mai apropiat magazin de cosmetice şi cumpără-ţi un creion cu care să îţi dai până îţi creşte.
Baftă! :*

| enonimox a răspuns:

Mai cel mai bine tiai pune o sapca sau ceva ca sa nu se vada