| p2099 a întrebat:

TPU ajutor! Am vrut sa ma pensez singura si mi-am stricat sprancenele acum ce sa fac.sad sad..luni am scoala si mi-e frica sa vin asa ca vor rade colegii de mine! va dau funda!

2 răspunsuri:
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Incearca sa conturezi cu creionul, uita-te pe youtube cum fac alte fete si poti de acolo sa te inspiri. Sper ca te-am ajutat happy

| Teodoraa6 a răspuns:

Lasa-le sa creasca mari si dupa te duci sa te pensezi la un salon sa-ti dea o forma draguta care ti s-ar potrivi( costa in jur de 8 lei mai peste tot, dar sigur nu depaseste 10). pana atunci ai putea sa ti le umplii cu fard sau creion doar ca creionu se vede ciudat si luceste plus de asta se intainde, incearca sa faci degradeuri usoare si sa pui fardul treptat de la intens la mai putin pentru a nu parea ciudat