| Iamonlyagirl773 a întrebat:

AJUTOR! Imi place de un baiat, si cred ca si el ma simpatizeaza un pic... Ideea e. Vreau sa slabesc! Am 10 kg peste normal! Macar jumatate de kg pe zi, va rog sa imi spuneti o dieta eficienta!

4 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Macar? Glumim sper.
Nu ai NICI O SANSA sa slabesti atat nici daca nu mai mananci nimic. E evident ca nu ai notiuni elementare despre metabolism. Cine ti-a spus ca e posibil habar nu are ce vorbeste. Oricum primele kilograme sunt apa si in nici un caz grasime. Nici nu are rost sa deschidem subiectul cu slabitul pentru altii. Daca el te place o sa te placa asa cum esti.

| DulceLup a răspuns:

Cati ani ai, ce inaltime ai si cate Kg ai?

| zmotocel13 a răspuns:

Nu cred ca vei putea slabi jumatate de kilogram pe zi. Poate la inceput vei slabi mai repede, daca ai de unde. Parerea mea este ca nu trebuie sa slabesti repede daca vrei sa te mentii. Poate esti interesata de o dieta care te ajuta sa slabesti si sa fii in forma. Eu am tinut-o si a dat rezultate. Am slabit 7 kilograme in 3 luni. Poate ti se pare putin, dar de atunci am reusit sa ma mentin pentru ca respect aceste reguli de alimentatie.
http://trenda.ro/dieta/cura-de-slabire-eficienta/