| Sebyk11 a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie o cura de slabit eficienta dar nu cu avocado nuca de cocos ceva normal o salata cu rosi cu nu stiu ce si sa fie pentru 1 luna si sa slabesc macar 3-4 kg mersi funda

2 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

E un regim cam strict dar daca vrei sa slabesti trebuie sa ai vointa:
1.Respecta cele 3 mese pe zi in care sa manaci doar o anumita cantitate de mancare, este foarte important ca dupa fiecare masa sa nu ai senzatia de satietate (atentie este foarte important ce, cele 3 mese sa fie la aceeasi ora in fiecare zi!).
2.Mananca intre mese un fruct sau un baton cu cereale(asta in cazul in care iti este pofta de ceva dulce) daca nu poti manca o salatica din ce iti place tie.
3. Nu manca dupa ora 6 seara
4 Si daca poti sa faci si cate 30 de minute zilnic putin sport
5 Sa iti iei in fiecare zi multa vointa pentru a te abtine de la alimentele grase si dulciuri.
Multa bafta!:*

| DieHexe a răspuns:

Eu am slabit 3 kg in 5 zile. Pare imposibil dar nu estelaughing. Mananca doar 800 kcal pe zi. Din prima zi vezi ca slabesti. [ in prima zi am slabit 800 gr. ] funda?