| lorenmorgan a întrebat:

Am 1.68 cm si am 68 kg, vreau sa slabesc cu 9-10 kg ca arat oribil in costumul de baie, vara trecuta statea bine dar acum m-am ingrasat foarte tare.ce pot face ca sa slabesc repede?

9 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Fa mult sport!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Deci la inaltimea asta trebuie sa ai cam 58 de kilograme.
Mergi pe o alimentatie saraca caloric, fara prajeli, grasimi, dulciuri in exces, mai multe fructe, legume, fiert, copt, miscare zilnic.
Te pup!

| lanadelsex a răspuns:

Sport mult, apa si mai multa si o dieta buna. Bafta!

| DudyyGreen a răspuns:

Nu manca seara, fa putin efort si nu manca dulciuri/grasimi! Bafta! Stiu ca ai nevoie...

| roxystomp a răspuns:

Doua cuvinte: Dieta dukan. Este excelenta daca o urmezi pas cu pas.

| JeLove a răspuns:

Fa 20 de repetari pentru fiecare exercitiu. Fara odihna (sau cu odihna minima) intre exercitii. Executa acest circuit de 2 ori, si odihneste-te 3 minute intre circuite.

Prima oara cand faci acest antrenament, poti sa faci doar un circuit.

Alergat pe loc – 40 de secunde

Jumping Jacks

Mountain Climbers

Genuflexiuni "prizonier" (cu mainile la ceafa)

Sarituri in lateral – 40 de secunde

Flotari (normale sau sprijinit pe genunchi)

Fandari in fata

Burpees

Iti garantez ca o sa "pulverizezi" grasimea in stratosfera cu acest antrenament. Plus ca o sa beneficiezi la maxim de "Efectul Afterburn", care te face sa arzi grasime in continuare, chiar si la 48 de ore dupa ce ai terminat antrenamentul.

| denmax a răspuns:

Nu mai consuma paine si grasimi! Si niciodata sa nu mananci dupa ora 18:00.
Succes!

| ovicidoridark a răspuns:

Dacao sa incerci sa slabesti "repede", organismul tau nu va suporta si se v-a imbolnavi. Nu lua pastile sau alte porcari, mergi la sala, alearga si tine o dieta echilibrata, femeile dau jos mult mai usor ca barbatii deci nu-i streshappy Ai grija de tine... pa pa

| Laurentiu23 a răspuns:

Incearca asta eu transpir foarte mult in 10 min adica dau jos in 3 zile de la 65 la 63 cu o zi pauza sa se odihneasca muschii http://www.youtube.com/watch?v=1919eTCoESo