| Alycaaaa a întrebat:

Am 12 ani si acum 2-3 ani aveam un par foarte lung m-am tuns pana la san si acum m-am tuns pana la umeri cum pot face parul asta sa creasca mai repede? Funda pentru cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| dieanuk a răspuns:

Pai inainte sa te speli pe cat iei 2 oua, le pui intr-un castron, le zbati adaugi putin zahar si te dai pe par la radacina si sati asa jumatate de ora... date asa de fiecare data inainte sa faci baie si o sa iti intareasa si radacina totodata ca sa nu iti mai cda paru.bafta

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Auzi,nu mi-o lua in nume de rau, dar intrebarea de genul asta s-a pus de "n" ori... si in plus de asta e asa greu sa cauti pe Google? Sunt sigura ca o sa gasesti o gramada de idei pentru cresterea parului de ce trebuie tot timpul altii sa caute pentru voi? Numai Bine!

| Amy_9572 a răspuns:

Iei de la farmacie ulei de ricin si iti dai cu el inainte de baie (il tii cateva ore). Faci asta 2-3 saptamani...o sa iti creasca repede. Cel putin la mine mergehappy

| Doloresidk a răspuns:

Incearca sa te speli pe cap mai des, dar foloseste un sampon mai slab, pentru a nu afecta firele de par. Nu folosi 'fionul' la puterea maxima, si nu-l tine aproape de par.

| madutza_5757 a răspuns:

Eu iti dau un sfat daca iti creste greu parul sa te tunzi la cineva care are mana usoara si automat o sa iti creasca repede