| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si jumate... As vrea sa fiu fotomodel big grin
Inaltime: 167 cm
Bust: 85
Talie:60
Sold : 90
Greutate: 42 kg
Culoarea parului :blond inchis(natural)
Culoarea ochilor:albastrii- verzi (cameleonici)

Nu am cosuri, buzele sunt normale, pielea este foarte deschisa la culoare cu tonuri reci.

Va rog sa ma ajutati. big grin

Răspuns Câştigător
| Flyinthesky a răspuns:

Pai cred ca vei fi un mare fotomodel:X in plus ai niste trasaturi foarte frumoasee

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este sa te faci fotomodel. Daca tot vrei pareri.

| ANAHsneaman a răspuns:

Iti va sta bine fotomodel esti perfecta big grin

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai am auzit ca trebuie sa ai cel putin 1, 70. Dar eu zic totusi sa incerci.Baftawinking.

| wintermee11 a răspuns:

Foarte tare! Mergi la un casting.da'ma tem sa nu fi prea micuta.Mult succes!

| Kultho a răspuns:

Cu ce sa te ajutam?

| Fatayou a răspuns:

Bv esti perfecta ddar mai e ceva:
1.Trebuie sa iti vina haine foarte frumoase si sa stii sa alegi hainele frumoase
funda?

| MariM3 a răspuns:

Cu o parere.

| Cocho a răspuns:

Sa te ajutam cu... ce?