| LoveIsTheAnswer a întrebat:

happy Buna as vrea sa imi schimb culoarea parului sa nu mai fiu bruneta, m-am plictisit de aceasta culoare, as vrea sa ma fac un blond inchis sau un saten inchis cu suvite blonde dar nu stiu daca mi-ar sta bine deoarece nu am pielea foarte deschisa la culoare, ce mi-ati recomanda.Multumesc mult.
(Culoarea mea de par naturala e castanie) kiss

1 răspuns:
| edy_1141 a răspuns:

Bruneta cu pielea deschisa la culoare hmmm thinking Ar fi bine daca tiai lasa culoarea naturale (castanie) si sa-ti faci in poartea dreapta niste suvite mai groase blonde dar sa fie spre fata sinpartea stanga la fel numai ca sa.ti faci mai putine suvite si mai scurte ca in partea dreapta