| mesuoana14 a întrebat:

Am 14 ani 172 cm si 70 kilograme as vrea niste exercitii in care sa slabesc 10 kg atat mai am de dat jos...eu de azi am inceput niste exercitii iar in zilele de post mananc numai fructe... ce mai pot face k vreau sa dau macar 5 kg jos...si nu folosesc diete si sunt fata si apropo nu mai mananc cartofi prajiti chipsuri salamuri pateuri si mancare de la fast food ei bine din cand in cand...si nu mai beau suc

Răspuns Câştigător
| Misterious a răspuns:

Pai la varsta ta eram oarecum la fel...doar ca la un 1.54 64 de kile big grin si am renuntat de tot la dulciuri, paine, sucuri, am facut miscare cu bicicleta aproape in fiecare seara, si am slabit 10 kilograme, cam in 3 luni si 4 intr-o singura luna tin sa-ti spun ca nu s-au mai pus inapoi... dar nici dulciuri nu mai mananc cum o faceam de obicei tongue...asa ca ori vrei una ori cealalta, trebuie sa te hotaresti.
Bafta!

5 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Intereseaza-te de HERBALIFE

| M' a răspuns:

Salut.Eu am 16 ani si am 174cm 71kg...Am tinut multe diete. cand aveam 14 ani aveam 80 de kg si aveam 168cm am tinut jumatate de an o dieta si am slabit ft mult 16 kg serios nu mint... aveam 64 dar am inceput sa pun de la Craciun si am ajuns la 71 trebuie sa incep iar dieta dar este greu...maddu_93 daca vrei sa-ti spun mai multe

| just4fun_8801 a răspuns:

Si cum ai vrea tu sa slabesti fara dieta? Totusi 14 ani mi se pare o varsta cam frageda pentru asa ceva dar ma rog cum vrei tu

| deluxe a răspuns:

Nu mai manca dupa 6 seara, iar sucurile inlocuieste-le cu apa plata cu lamaie. Mergi si la sala. Succes!

| anonymus_7010 a răspuns:

Salut. Eu am 14 ani 1.66 si 76 de kg,,,, si tu crezi ca ai mult .eu am renuntat la tot si la sucuri si la fast food si la mancat dupa 6 ...am inceput sa ma epuizez cu exercitile si ce crezi ca am rezolvat ...de la 72 am ajuns la 76. ...deci fiecare cu organismul lui ...cunosc persoane care se ingrasa si daca bea un pahar cu apa ...este problema ta daca vrei sa te imbolnavesti...
bata cu dietele si exercitile