| Nustiucenumesaimipun1234 a întrebat:

Asa ceva nu am mai vazut. Imi e foame mereu, de o luna incoa mananc non stop doar mancare de la fast food aproape si niciodata nu ma satur. Acum 20 de minute am mancat 4 boluri de ciorba de cartofi, o ciocolata milka si o punga de chipsuri si tot mi-e foame. Daca va spun ce am mancat ieri o sa va cruciti. Am mancat 3 portii de cartofi prajiti, 7 cremvusti, doua farfurii de ciorba de perisoare, o ciocolata milka, 2 sandwich-uri, un mar, un ou fiert, salata de fructe, niste budinca, doua prajituri, 2 pungi de chipsuri si cam atat. Dar faza e ca aseara m-am culcat flamanda :o, deci imi era o foame din aia, aoleeeeuuu. Ca sa nu mai zic ca intr-o luna si 3 zile m-am ingrasat 7 kg. Acum o luna aveam un corp perfect, in prezent am facut celulita pe picioare si vergeturi pe picioare si pe sani crying. Mama mea e de o prostie intergalactica, va jur. Am vorbit cu ea sa mergem la un nutritionist sa imi dea o dieta ceva, dar ea nu vrea si imi tot zice ca nu se vede ca m-am ingrasat, dar ba da, se vede ca mi-a zis si profa ca am inceput sa iau proportii. sad Vreau sfaturi de la voi si sa imi spuneti cum ati slabit. Am 1.60 metri. 60 kg si 15 ani, dau funda celui mai bun raspuns

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bre ce foame mi ai facut cu meniurile tale.

Mergi la un nutritionist daca intr-adevar crezi ca ai probleme.

| frostxtq a răspuns:

E posibil sa ai probleme cu glanda tiroida si atunci o sa iei in proportii si mai mult de atat. Trebuie sa mergi neaparat la un control inaiante sa fie prea tarziu, poate primesti niste medicamente care sa iti mai taie din pofta de mancare. Nu trebuie sa mergi doar cu mama ta. Du-te singura la medicul de familie, iti va da o trimitere. Pana atunci, incearca sa te abtii cat poti. Ce ai mancat tu intr-o zi eu mananc in 3 laughing
Am glumit, stai linistita, doar ca nu iti face bine si trebuie sa vezi parerea unui specialist. Sigur iti va da un diagnostic.

| mihaytza999 a răspuns:

Ai hepatita

| Георге a răspuns:

Daca nu avei 15 ani iti spuneam ca o sai copil dar incontrariu am avut si eu asa chestie acordam foarte mult timp sportului si mincam ca o caldare fara fund de ingrasat din potriva tot ce mincam esea pe sudoare si crestea sub forma de muschi, nu-ti recomand sa tii vreo dieta sau chestii de asa tip.Mai bine fa niste sport si toate caloriile aceste nu vor creste in masa dar se vor epuiza ca energie si vei avea corpul perfect, de avertizez la inceput iti va fi grei si insila sa faci ceva dar problema iti va fi rezolvata si sa maninci deja nu o sa te traga tare.))