| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa ma tund, dar nu stiu cum big grin
Acum 5 ani am fost tunsa bob, in prezent am parul saten, lung pana la mijlocul spatelui, am si breton pe toata fruntea happy
As vrea sa ma tund in trepte dar avand parul ondulat imi v-a sta urat sad si nu stiu cum sa ma tund sad Ma puteti ajuata? Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| chipicao2 a răspuns:

Inainte sa citesc ultima parte vroiam sa iti spun in treptilaughing. pai daca ti'l intinzi iti va sta bine... ondulatthinking hmmm nu stiu o forma anume tunde'te asa filat sa iti ia din mai multe parti tot aiurea:Xbatting eyelashes

| BlueBird05 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......35892.html acesta e un site cu mai multe tunsori care se potrivesc fizionomiei tale. Sper ca te-am ajutat!:)