| IullyDolce234 a întrebat:

Cum sa ma tund? am parul ondulat si mi-l indrept cu placa(drept e pana la mijlocul spatelui). as vrea sa ma tund bob dar nu stiu ce sa zic. dati-mi niste idei

Răspuns Câştigător
| DeeDee_4511 a răspuns:

Hei :* sincer, mie imi place foarte mult parul ondulat. as zice sa nu te tunzi bob, sa nu`ti para rau, dar daca poti sa ti`l indrepti mai mereu ca sa arate a "bob" poti sa o faci, e o tunsoare foarte usor de intretinut si arata si bine :*
mult succes:* sa ne zici cum te.ai tuns:*
funditabig grin?

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Tunde-te in scari, in v.nu merita sa strici frumusete de par pentru un bob.mai ales ca e ondulat.nu va sta prea bine bob.

| cosmy1993 a răspuns:

Iti dau eu cea mai buna idee te tunzi zero