| Danyyyyy a întrebat:

Am auzit ca mierea de albine e buna impotriva cosurilor...nu mancata si aplicata pe cosuri. e adevarat? daca da atunci va rog sa imi dati mai multe detalii

Răspuns Câştigător
| adellina a răspuns:

Da, mierea de albine este foarte buna impotriva cosurilor,
Cel mai bine este sa o folosesti impreuna cu aspirina. Pisezi 2 pastile de aspirina si le amesteci cu 3-4 linguri de miere.

5 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Da, o fi buna, dar tot nu scapi de cosuri daca esti in perioada adolescentei.

| Spintecatorul a răspuns:

Da. Este adevarat, dar se aplica pe fata in combinatie cu scortisoara(1-2 lingurite scortisoara si 3-4 de miere).

| moftuliki a răspuns:

Da este fff buna pentru cosuri :d si eu o foloseam happy o tineam pe fata cam 15-20 min dupa ma spalam cu apa nici calda nici rece si aveam o fata super fina :d
succes :*

| rotrezestete a răspuns:

E ca un antiseptic, chiar si cand o mananci

| pity33 a răspuns:

3 lingurite miere, 2 scortisoara, te poti da pe toata fata.iti dispar din cosuri, unele se fac mai mici si iti lasa pielea foarte fina.lasi 20-30 min apoi clatesti cu apa