| Fury a întrebat:

Am auzit ca pentru par este buna tinctura de ardei iute. cei ce au folosit-o imi puteti raspunde la urmatoarele intrebari?
1. este buna pentru. cresterea parului, oprirea caderii lui sau ambele?
2. cum se foloseste?
3. are contraindicatii sau efecte secunadre (banuiesc ca nu, dar nu poti sti niciodata)
4. ce rezultate ati obtinut?
multumesc

1 răspuns:
| MissD a răspuns:

Pentru ambele. creste 4 cm pe luna parul. acum mai depinde si de par. plus ca nu iti mai cade dupa 2 folisiri deloc. eu nu am folosit-o. pentru ca tot uit sa cumpar. am intl ca se maseaza radacinile cu ea. ai grij insa sa o diluezi ca altfel chiar si a dpua zi dk pui mana in par si apoi la gura sau ochi. te usturahee hee