| Fury a întrebat:

Este buna tinctura de ardei iute pentru caderea parului/cresterea parului? ce efecte ati pbtinut, in cat timp?

1 răspuns:
| MissD a răspuns:

Pentru ambele. creste 4 cm pe luna parul. acum mai depinde si de par. plus ca nu iti mai cade dupa 2 folisiri deloc. eu nu am folosit-o. pentru ca tot uit sa cumpar. am intl ca se maseaza radacinile cu ea. ai grij insa sa o diluezi ca altfel chiar si a dpua zi dk pui mana in par si apoi la gura sau ochi. te ustura