| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca s-a terminat naruto manga. Poate sa imi zica si mie cineva cum se termina?

1 răspuns:
| NumeNormal a răspuns:

In locul tau as astepta anime-ul, dar cum deja am citit manga nu mai pot faca asta.Deci mai pe scurt, naruto se lupta cu sasuke, pentru ca acesta vroia sa supuna toate satele shinobi.Niciunul nu castiga, dupa o lupta apriga amandoi raman fara o mana.Sakura ii vindeca si Sasuke revine in Konoha convins de Naruto. Ultimul capitol ii prezinta pe toti dupa cativa ani:Naruto hokage, hinata sotia lui; Sakura are o fata cu Sasuke, dar aceste e plecat.Cam atat.