| IM5 a întrebat:

din cate am inteles naruto shippuden nu se va termina la 220 de episoade pentru ca in manga e cu multa in fata. Dar am mai auzit ca in manga deja Sasuke s-a luptat cu Naruto, nu-i asa? Daca s-au batut imi puteti spune cine a castigat?

Răspuns Câştigător
| ForeverAB2UTY a răspuns:

De fapt au castigat amandoi stii ca sub pod Naruto is zice lui Sasuke:"Sasuke ai fost in stare sa citesti in-nauntrul inimii mele? Ai fost in stare sa citesti ca daca vom lupta vom muri amandoi?"Dupa cum stim Naruto isi tine intodeauna promisiunile dar, nu a murit niciunul asta e sigur binenteles ca a intervenit cineva sa ii opreasca cum ar fi Madara sau Tsunade, binenteles ca ei se vor intalnii din nou si atunci e lupta intre 2 vointe de foc identice, dp mine crd ca vor muri amandoi, si atunci crd ca o sa intervina Minato Namikaze ma bucur ca am putut sa ajut

4 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Nu a fost o lupta intre Sasuke si Naruto in adevaratul sens al cuvantului. Dar ei s-au intalnit si erau destul de aproape sa se ia la bataie.

| Bezea a răspuns:

Da probabil Naruto o sa se lupte cu Sasuke, dar asta o sa se intample intr-un viitor destul de indepartat(cateva luni de zile pana se lupta in manga si dupa mai adaugi cateva luni de zile pana se lupta in anime).

| IM5 explică:

Nu atunci! se zice ca se vor lupta din nou? nu stiu si de aia va inteb

| XxValentinXx a răspuns:

Logic ca Naruto.