| anonim_4396 a întrebat:

Am avut parul foarte lung iar ieri m-am tuns in scari. Problema e ca in fata acum parul imi e putin mai jos de umeri iar in spate parul imi e mai lung de jumatatea spatelui straight face mi se pare ca arata groaznic. Ce sa fac? Sa ma duc inapoi, sa mai dau 20 de lei aiurea si sa imi ia putin si din lungimea din spate? straight face

5 răspunsuri:
| Chikarita a răspuns:

Adevarul este ca nu poti sa te lasi pe mana oricui. Daca ti se pare ca arata atat de ingrozitor trebuia sa ii spui exact atunci coafezei si ti-l facea cum iti doresti.O solutie ar fi, daca te-ai mai dus la respectiva persoana si o cunosti cat de cat sa ii spui sincer ca nu iti place cum arata si sa isi repare "greseala" care pana la urma este a ei nu a ta.:*

| Madalina123 a răspuns:

Pai daca zici ca arata groaznic, da. Du-te si da aiurea 20 de lei, desi nu cred ca e asa uratstraight face

| LostHappiness a răspuns:

Mai bine lasa-l asa, in vreo doua saptamani va arata mai bine, te asigur. Plus ca se poarta tuns in scari happy Succes!

| TurnOn a răspuns:

Eu zic ca e bine pentru si eu sunt tunsa in scari si am parul foarte lungwinking mie imi place dar daca nu iti place atunci asteapta sa mai creasca si cea mai scurta suvita zii sa ti-o faca mai jos( mai lunga pootin)

| BrokenWings a răspuns:

Hey! asa sunt tunsa si eu laughing mama vroia sa am o forma la par pentru ca imi era drept si cand m-am tuns am inceput sa plang blushing
Acum compar 2 poze cu mine de dinainte si dupa tuns si nu mai arat asa banal big grin
Cand ai parul in scari iti sta bine parul dezlegat pentru ca ai o forma frumoasa. Prins in coada arata trendy pentru ca nu stiu daca ai observat dar o sa ai niste suvite, mai exact cele din fata, care o sa iti stea putin sus prinse iun coada :X arata splendid!
E chestia de obisnuinta dar o sa vezi ca o sa iti placa in cele din urma! :*