| Mirunette_Mirunico_1990 a întrebat:

Am avut un cos sub buza inferioara si am incercat sa il storc si mi-am facut rana si acum a facut coaja cat de repede o sa-mi treaca?

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Foloseste crema de galbenele pentru ca este foarte buna pentru cosuri. Ai sanse sa iti ramana gauri micute acolo. Daca vrei sa iti treaca mai repede foloseste o crema cicatrizanta!

Numai bine!

2 răspunsuri:
| Farmec a răspuns:

Aplica batonul corectorul din gama Gerovital Plant Stop Acnee!(http://farmec.ro/produse/ten/baton-corector-purificator-97.html)
Principiile active existente în formulare ţin sub control dezvoltarea microbiană, reduc procesul inflamator şi favorizează cicatrizarea.Se aplică, după curăţarea prealabilă a tenului, pe punctele acneice şi se uniformizează. După folosirea acestui produs, tenul tău va fi curat şi frumos.

| Crisstyanos a răspuns:

De trecut iti trece in o saptamana sau doua dar fiindca l-ai stors exista posibilitatea sa-ti ramana o mica gaura acolo, stiu ca vrei sa fii mereu frumoasa dar mai bine lasi cosurile sa treaca de la sine...e doar un sfat poti sa faci ce vrei. funda?