| FreaxxKid a întrebat:

Am cearcanele mov si umflate, sunt foarte inestetice, am fost la doctor si nu prea am inteles de ce le am, oricum, nu stiti vreun produs cosmetic sau vreo crema pe care o pot folosi la varsta de 13 ani ca sa le faca cat mai putin vizibile.{dau funda}

Răspuns Câştigător
| dyanna_8752 a răspuns:

Pentru cearcane, poti folosii un anticearcan de la garniere costa in jur de 10 lei (adica o prietena de-a mea avea de vanzare la acest pret ), la mine da rezultate foarte bune ( eu am 16 ani ) http://3.bp.blogspot.com/......rollon.jpg

4 răspunsuri:
| YoYoXoXoXD a răspuns:

Poţi încerca şi remedii naturiste.Spre exemplu, poţi folosi două pliculeţe cu ceai de muşeţel infuzate într-o cană cu apă fierbinte. Apoi le scoţi, le pui în frigider şi când s-au răcit le pui pe ochi. Poţi folosi şi trucul cu linguriţele.Iei 2 linguriţe, le pui în congelator şi când se răcesc le pui peste pleoapele închise timp de 3 minute.
Sau poţi încerca un anticearcăn, un baton corector.
Poate găseşti vreun produs aici, în catalogul Oriflame online:
http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml?per=201105
Sau aici:
http://www.avon-shop.ro/catalog_avon.php/catalog
NOROC!

| lauracraciun a răspuns:

Am auzit de rolonul de la avon.nu stiu cat este de bun insa am auzit pareri bunehee heebafta

| lauracraciun a răspuns:

In plus poti face masti naturale.cauta pe net si ei vedea.mi-am adus aminte ca feliile de castraveti sunt bune pentru ochi:d

| radu a răspuns:

Nu folosi.Ia niste servetele udale si punele in congelator (seara), iar dimineata dupa ce te speli pe fata apasa usor (. usor) cate 10 sec 15 sec pe fiecare ochi.
Rezultatele se vad chiar si dupa prima utilizare
P.S. : in urm 2 min dupa utilizare o sa se inroseasca sa nu te sperii e o chestii normala isi revine repede la culoarea naturala a tenului tau