| d3utzsa a întrebat:

Am citit pe netun aticol in care zice ca ceaiul de musetel si zeama de lamaie deschide culoarea parului

a incercat cineva?big grin

eu am fost bruneta si mai am putin negru in cap si nu stiu cum sa scap de elbig grin

daca ma spal in fiecare zi timp de 2 saptamani pe cap si ma clatesc cu ceai de musetel sunt sanse sa mi se deschida parul la culoare?

ca vreau sa ma vopsesc un ciocolatiu mai deschis si nu o sa prinda pe unde a ramas negru
si daca ma decolorez o sa ii ard parulbig grin
ast raspunsurile voastrebig grin

mersi :*:*

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Da, il deschide la culoare.
Pa, pa.

| opium a răspuns:

Deschide la culoare doar partea naturala a parului, unde mai sunt reziduri de vopsea nu. Poti sa te speli si de 3x pe zi cu decot de musetel, unde este pigment de vopsea nu se va deschide.

| hiphopgirl a răspuns:

In primul lucru da ceaiul de musetel deschide culoarea parului si zeama de lamaie sunt sanse sa se deschida dar nu foarte tare.