| KatherineB a întrebat:

M-am vopsit bruneta si vreau sa ma intorc la culoarea mea naturala saten foarte deschis spre blond.Cum fac? Sunt eficiente metodele naturala cu zeama de lamaie si ceai de musetel? Dar daca ma vopsesc saten deschis, iar apoi incerc metodele naturale?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Hehe, eu am așteptat 1 an să revin la șaten.
E complicat cu negrul, mai bine te decolorezi( dacă îți permite părul) și aștepți.
După ce te decolorezi nu treci direct la vopsea, poți urma un tratament regenerator!
Vorbește la coafor... te vor rezolva ușor.

| Kasia a răspuns:

Brunetul nu poate fi scos din par asa de usor si mai ales cu metode naturale.singura ta solutie e sa te decolorezi si apoi sa te vopsesti culoarea dorita.

| kiduţa18 a răspuns:

Brunetul e foarte greu de scos din păr.Nu ştiu dacă merge cu lămâie sau cu altceva. Mai bine decolorează-te şi pe urmă vopseşte-te culoarea pe care o vrei. Pe urmă fă tratamente să-ţi revină părul cât de cât la normal...

| Iul08 a răspuns:

Buna! Cum de vrei sa te intorci la culoarea ta naturala a parului?
Si eu as vrea sa ma vopsesc bruneta da mi-e sa nu-mi para rau dupa aia...