| anonim_4396 a întrebat:

Am corpul in forma de para: sanii mici si soldurile mari, ce costum de baie credeti ca mi se potriveste?

5 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Numai costumul care iti place si te face sa te simti bine, tu. Restul parerilor au mai putina importanta... spre de loc...

| Parintele a răspuns:

Costumul lui Eva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este ca poti cumpara un costum in 2 piese, slipul sa fie intr-o culoare uni de preferat inchisa iar sutienul in forma de triunghi cu imprimeu pentru a da impresia de bust mai mare.
Ai grija la costumele de baie care nu sunt dublate sau de calitate, mai bine mai dai niste banuti si ai unul bun pe care il poti purta mai mult timp.;)

Link util:
http://old.csid.ro/......Pid/3.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un costum in foma de mar.