| DoarEuEu a întrebat:

Baieti,va place la o fata sa aiba sanii in forma de para sau mar, sa fie mari sau mici?

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sani in forma de para? Pe bune? Sani in forma de mar? Pe bune?
Damned, cata imaginatie ai!

| Picasso a răspuns:

Pfff ma, noua ne place partile moi, si sa avem pe ce pune mana, nu prea conteaza cum arata si etc, la voi asta e prb, am sanii mici, unu il am mare am curu plat pllm, nu va mai criticati asa, sincer nu cred ca e vreun Botezatu p-aici sa te pipaie si sa iti zica ca nu ii plac sanii tai! Daca`s mici ii facem noi sa creasca, uneori la stimularea lor sanii cresc, vb de stimulare in sensul cand te atinge boufriendul pe sani ( face parte din preludiu smug ) yammy yammy, cat despre fund, la fel, sa avem pe ce pune mana! Mai sunt unele disperate care nu mananca decat paine apa si lamaie ca sa nu se ingrashe, si arata vai de mama lor!

| Neinteresantul a răspuns:

Sani in forma de corcopepeni si nectastruguri.

| baby123 a răspuns (pentru Neinteresantul):

rolling on the floor rolling on the floor hai ca ai fost tare cu faza asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac pepenii si gutuia...

| Gogu06 a răspuns:

Nu conteaza ca doar nu ma alapteaza.

| Făraş a răspuns:

Atata cat iubesti nu conteazawinking

| tslex a răspuns:

Mar..si sa fie mai mari sa ai ce sa strangi in maini ca altfel nu se scoala ala micu' daca is sanii mici.

| ChelioSsS a răspuns:

Ce conteaza fructele sunt sanatoase

| fallen213 a răspuns:

Mie imi plac cei in forma de spirala

| sebanu0 a răspuns:

Foarteeeeeeee mari cu forma de cerc triunghiular cu 4 colturi si de culoare mov spre verde happy happy

tu n-ai ce face tongue

| xTeddyBear a răspuns:

rolling on the floor)))))))))PE BUNE? TU CHIAR N-AI CE FACE?

| Alin_Ionut_1987 a răspuns:

Nu conteaza extraordinar marimea sau forma, acum daca fata are un simt al umorului bine dezvoltat si stie sa danseze, personalitatea conteaza mai mult.
Personal prefer sa fie in forma de mar, dar nu extraordinar de mari.