| RAY a întrebat:

Am cumparat 3 bluze adidas si de cand le-am cmparat am o problema mare cu ele ma manca, in interior sunt paroase,am fost la magazin ei mi-au spus ca sunt din bumbac si plastic cica plasticul sa fie eleastice, nu stiu ce sa fac, mi asa ciuda, daca le spal cu balsam de rufe oare se va intampla ceva in bine?

http://static.mennyiazara.hu/......ulover.jpg

1 răspuns:
| thpop a răspuns:

Părerea mea e că ai putea fii puțin alergic la acel "puf" sau pur și simplu pielea ta nu îl suportă. Poate ai noroc ca la câteva spălări să se ducă, dacă nu, cred că o să-ți văd cât de curând hanoracul pe tocmai.ro.